Oro kondicionavimo sistemos

Šilumos siurbliai oras-oras ir oro kondicionieriai – atsinaujinančius resursus naudojanti įranga, kuri išsiskiria ne tik ekologiškumu, tačiau ir ekonomiškumu, paprastu savarankišku veikimu, funkcijomis bei lengva priežiūra. Elegantiško dizaino įranga veikia tyliai, tad prisiminkite, kad turėsite įrenginį, kuris padės kiekvieną dieną jūsų aplinką padaryti komfortiška neįdedant jokių papildomų pastangų.

Skirtingi oras-oras šilumos siurbliai ir kondicionieriai pasižymi ne tik skirtingomis savybėmis, tačiau taip pat ir veikimo principu bei privalumais. Šilumos siurbliai oras-oras ir oro kondicionieriai yra efektyvi šilumos išgavimo sistema, kuri džiugina ne tik finansiškai, tačiau ir gamtą, kadangi oras-oras sistemos neišskiria CO2. Kaip išduoda paties siurblio specifikacija – energijos šaltinis yra oras, tad tai yra nesudėtingas šilumos ar šalčio išgavimo būdas. Kadangi montuojant šio tipo oras-oras sistemą nereikalingi jokie sudėtingi griovimo arba sudėtingesni gręžimo darbai – tai padeda sutaupyti daug laiko, tad montavimas ypač paprastas. Pagrindinis šio tipo įrangos privalumas yra tai, kad sunaudojant mažesnį energijos kiekį – gaunama jos daugiau, tad suprantama, jog tai yra ekologiškas ir ekonomiškas namų apšildymo sprendimas. Vasaros metu šio tipo šilumos siurbliai ir oro kondicionieriai sėkmingai naudojami kaip oro kondicionavimo sistemos (vėsinimo), tad įvertinkite jų funkcionalumą ir visus metus džiaukitės tobulu mikroklimatu namuose.

Svarbiausia pasirinkti tą, kuris Jums labiausiai tinka. Jeigu neturite laiko bei žinių – siūlome susisiekti su mumis, suteiksime jums nemokamas konsultacijas ir garantuosime, jog Jums bus pasiūlytas tinkamiausias sprendimas.

VIVAX Lietuva internetiniame puslapyje – platus oras-oras šilumos siurblių bei oro kondicionierių asortimentas, kokybė, patikimumas, patirtis – ir visa tai už Jums prieinamą kainą. Kad gyventi būtų dar maloniau! Svarbiausia tai, jog ne tik prekiaujame įranga, pasirūpiname montavimo darbais, tačiau taip pat ir teikiame nemokamas konsultacijas, kurios jums padės rasti tinkamiausią sprendimą įrangos pasirinkimui bei montavimo darbams. Netinkamas šilumos siurblys ar oro kondicionierius gali išeikvoti daugiau papildomos energijos, tad ir sąnaudos bus ne tokios mažos, kaip kad tikimasi. Taigi, naudingumo koeficientas – svarbus kriterijus renkantis įrangą, tačiau tikrai ne pats svarbiausias.

Efektyvumas

Namuose įsirengę šilumos siurblį ar oro kondicionierių sutaupysite net iki 70 % elektros energijos sąnaudų, kurios gali būti investuojamos į kitą įrangą. Rinkitės gamtą tausojančias ekologiškas namų šildymo oras-oras sistemas. Įsirengę įsitikinsite, kad tai vienas geriausių namų šildymo sprendimų. Svarbiausia pasirinkti tą modelį, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, didelėse patalpose pasirinkus silpnesnį įrenginį – jam teks veikti intensyviau, kad pakankamai sušildytų patalpas. Tokiu atveju elektros sąnaudos nebus tokios mažos, kokios gali būti. Tinkamam pasirinkimui rekomenduojame pasikonsultuoti su mumis – konsultacija visiškai nemokama.

Inovatyvumas

Vivax oro kondicionavimo sistemų gamintojas, orientuodamasis į klientų poreikius, stengiasi sukurti dar efektyviau dirbančius ir našesnius rezultatus pasiekti padedančius oro kondicionierius kurie prisiderins prie kiekvieno žmogaus poreikių leis gyventi patogiai. Vivax šilumos siurblys ar oro kondicionierius – puikus pasirinkimas tiek naujos, tiek senos statybos būstuose bei privačiuose namuose. Pažangiausios technologijos gali naujam gyvenimui prikelti senos statybos namus.

Investicija į ateitį

Investuodami į šilumos siurblius ar kondicionierius užsitikrinate šiltą, jaukią, lengvai prižiūrimą bei papildomų investicijų nereikalaujančią sistemą, kuri gali būti naudojama ištisus metus. Šilumos siurbliai šiuo metu yra ekonomiškiausias egzistuojantis namų apšildymo būdas, kuris ilgalaikėje perspektyvoje atsipirks net kelis kartus. Tinkamai pasirinkti siurbliai tarnauja ne vieną dešimtį metų, juolab, turi ilgą garantinį laikotarpį.

Mėgaukitės karštą vasaros dieną Vivax oro kondicionieriaus gaiva, o atvėsus orams jo šiluma!

Energinis efektyvumas

Oras-oras – ekonomiškiausias būdas patalpų šildymui. Vivax šilumos siurbliai veikia mažomis energijos sąnaudomis, tačiau šilumos siurblį reikėtų pasirinkti pagal poreikį, tai yra pagal naudojimą iki tam tikrų lauko temperatūrų, turime ir oras-oras šilumos siurblių kurie gali veikti net iki -32°C, tad esant ypatingai žemai temperatūrai už lango, jie suvartos dar mažiau elektros energijos.

Šilumos siurblių ir oro kondicionierių pasirinkimas

Šilumos siurblių ir oro kondicionierių galingumai skiriasi priklausomai nuo pastato charakteristikų: patalpų plotas, patalpoje esančių langų kiekis, izoliacinės savybės, energijos efektyvumo klasės ir kt. Suprantama, kad įvertinti labai daug smulkmenų gali būti sudėtinga. Tačiau skirti laiko verta, kadangi teisingai eksplotuojama oras-oras šilumos siurblų sistema tarnaus Jums dešimtimis metų.

Sistemos tipas

Vivax oro kondicionavimo sistemą galima kombinuoti pagal jūsų poreikius, sistemą gali sudaryti nuo vieno iki penkių vidinių įrenginių skirtingoms patalpoms!

Įvairių funkcijų galimybės

Šiais laikais žmonės daug dėmesio skiria komfortui ir ieško tokios įrangos, kuri veiktų be papildomų rūpesčių. Siūlome rinktis Vivax šilumos siurblius ir oro kondicionierius, kurie veikia pagal iš anksto nustatytus Jūsų parametrus. Taip pat integruojama nuotoliniu valdymo funkcija, kuri veikia Wi-Fi pagalba. Galite reguliuoti intensyvumą nuotoliniu būdu, tad prižiūrėti savo namų klimatą yra paprasta kaip niekada.

Mūsų internetiniame puslapyje rasite Vivax oro kondicionavimo sistemas. M-Design/R-Design/Y-Design Jeigu savarankiškai nepavyksta rasti Jums labiausiai tinkamo šilumos siurblio ar oro kondicionieriaus –  susisiekite su mumis!

Atsakysime Jums į visus rūpimus klausimus, suteiksime rekomendacijas bei patarsime, kuris šilumos siurblys geriausiai tinkamas Jūsų namams. Nemokamą konsultaciją teikiame tiek telefonu, tiek užpildžius užklausos formą.