D.U.K.

Susisiekite su mumis užpildydami užklausos formą, mes jus nemokamai pakonsultuosime, suteiksime reikalingą pagalbą, patarsime bei išpildysime Jūsų norus ir vizijas.

Oras-oras kondicionierius valdyti ypatingai nesudėtinga! Vivax oro kondicionierius galima valdyti nuotolinio valdymo pultu, tai pat įrenginiuose yra integruotas WiFi valdymas. Tad galėsite valdyti įrenginius iš bet kurio pasaulio krašto.

Važiuodami į namus, sodybą ar kitas patalpas kur yra sumontuoti Vivax oro kondicionieriai – Jūs iš anksto galite nustatyti norimą oro temperatūrą, o grįžus mėgautis komfortu ir gaiva. Tai ypač aktualu sodybų savininkams. Dažnas sodybos turėtojas žiemą atvykęs turi kūrenti židinį ir laukti, kol patalpa sušils. Jei turite oro kondicionierių sodyboje, tai nereikės ilgai laukti, kol jis žiemą sušils ar vasarą atvės. Visa tai vyksta tik mygtuko paspaudimu.

Tai pat yra galimybė sudaryti tvarkaraščius, kuriomis savaitės dienomis bei valandomis oro kondicionierius turėtų šildyti arba šaldyti.

Žinoma, tačiau 95% savarankiškų instaliacijų be tam tikrų oro kondicionavimo sistemų montavimo žinių pasibaigia montavimo broku. Tad protingiau montavimo darbus patikėti mūsų specialistams, jog nenukentėtų įranga ir ateityje neturėtumėte papildomų išlaidų.

Tikrai taip! Visuomet klientams pasiūlome montavimo paslaugą, kadangi niekas geriau nesumontuos nei Vivax Lietuva oro kondicionavimo sistemų montuotojai!