Šilumos siurbliai oras oras

Oras-oras šilumos siurbliai – atsinaujinančius resursus naudojanti įranga, kuri išsiskiria ne tik ekologiškumu, tačiau ir ekonomiškumu, paprastu savarankišku veikimu, funkcijomis bei lengva priežiūra. Elegantiško dizaino įranga veikia tyliai, tad prisiminkite, kad turėsite įrenginį, kuris kiekvieną dieną jūsų aplinką padarys komfortiška neįdedant jokių papildomų pastangų.

Skirtingi oras-oras šilumos siurbliai pasižymi ne tik skirtingomis savybėmis, tačiau taip pat ir veikimo principu bei privalumais. Šilumos siurbliai oras-oras yra efektyvi šilumos išgavimo sistema, kuri džiugina ne tik finansiškai, tačiau ir gamtą, kadangi oras-oras šilumos siurbliai neišskiria CO2. Kaip išduoda paties siurblio specifikacija – energijos šaltinis yra oras, tad tai yra nesudėtingas šilumos ar šalčio išgavimo būdas. Kadangi montuojant šio tipo oras-oras šilumos siurblio sistemą nereikalingi jokie sudėtingi griovimo arba sudėtingesni gręžimo darbai – tai padeda sutaupyti daug laiko, tad montavimas ypač paprastas. Pagrindinis šio tipo įrangos privalumas yra tai, kad sunaudojant mažesnį energijos kiekį – gaunama jos daugiau, tad suprantama, jog tai yra ekologiškas ir ekonomiškas namų apšildymo sprendimas. Vasaros metu šio tipo šilumos siurbliai sėkmingai naudojami kaip oro kondicionavimo sistemos (šaldymo), tad įvertinkite jų funkcionalumą ir visus metus džiaukitės tobulu mikroklimatu namuose.

Svarbiausia pasirinkti tą, kuris Jums labiausiai tinka. Jeigu neturite laiko bei žinių – siūlome susisiekti su mumis, suteiksime jums nemokamas konsultacijas ir garantuosime, jog Jums bus pasiūlytas tinkamiausias sprendimas.

VIVAX Lietuva internetiniame puslapyje – platus oras-oras šilumos siurblių asortimentas, kokybė, patikimumas, patirtis – ir visa tai už Jums prieinamą kainą. Kad gyventi būtų dar maloniau! Svarbiausia tai, jog ne tik prekiaujame įranga, pasirūpiname montavimo darbais, tačiau taip pat ir teikiame nemokamas konsultacijas, kurios jums padės rasti tinkamiausią sprendimą įrangos pasirinkimui bei montavimo darbams. Netinkamas šilumos siurblys gali išeikvoti daugiau papildomos energijos, tad ir sąnaudos bus ne tokios mažos, kaip kad tikimasi. Taigi, naudingumo koeficientas – svarbus kriterijus renkantis įrangą, tačiau tikrai ne pats svarbiausias.

Efektyvumas

Namuose įsirengę šilumos siurblį sutaupysite net iki 70 % elektros energijos sąnaudų, kurios gali būti investuojamos į kitą įrangą. Rinkitės gamtą tausojančias ekologiškas namų šildymo oras-oras sistemas. Įsirengę įsitikinsite, kad tai vienas geriausių namų šildymo sprendimų. Svarbiausia pasirinkti tą modelį, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, didelėse patalpose pasirinkus silpnesnį įrenginį – jam teks veikti intensyviau, kad pakankamai sušildytų patalpas. Tokiu atveju elektros sąnaudos nebus tokios mažos, kokios gali būti. Tinkamam pasirinkimui rekomenduojame pasikonsultuoti su mumis – konsultacija visiškai nemokama.

Inovatyvumas

Vivax oras-oras šilumos siurblių  gamintojas, orientuodamasis į klientų poreikius, stengiasi sukurti dar efektyviau dirbančius ir našesnius rezultatus pasiekti padedančius šilumos siurblyius kurie prisiderins prie kiekvieno žmogaus poreikių bei užtikrins aukščiausio lygio komfortą. Šilumos siurbliai – puikus pasirinkimas tiek naujos, tiek senos statybos būstuose bei privačiuose namuose. Pažangiausios technologijos padės naujam gyvenimui prikelti senos statybos namus.

Investicija į ateitį

Investuodami į oras-oras šilumos siurblius užsitikrinate šiltą, jaukią, lengvai prižiūrimą bei papildomų investicijų nereikalaujančią sistemą, kuri gali būti naudojama ištisus metus. Šilumos siurbliai šiuo metu yra ekonomiškiausias egzistuojantis namų apšildymo būdas, kuris ilgalaikėje perspektyvoje atsipirks net kelis kartus. Tinkamai pasirinkti siurbliai tarnauja ne vieną dešimtį metų, juolab, turi ilgą garantinį laikotarpį.

Mėgaukitės karštą vasaros dieną Vivax šilumos siurblio gaiva, o atvėsus orams jo šiluma!

Energinis efektyvumas

Oras-oras šilumos siurblys – ekonomiškiausias būdas patalpų šildymui. Vivax šilumos siurbliai veikia mažomis energijos sąnaudomis, tačiau šilumos siurblį reikėtų pasirinkti pagal poreikį, tai yra pagal naudojimą iki tam tikrų lauko temperatūrų, turime ir oras-oras šilumos siurblių kurie gali veikti net iki -32°C, tad esant ypatingai žemai temperatūrai už lango, jie suvartos dar mažiau elektros energijos.

Šilumos siurblio pasirinkimas

Šilumos siurblių galingumai skiriasi priklausomai nuo pastato charakteristikų: patalpų plotas, patalpoje esančių langų kiekis, izoliacinės savybės, energijos efektyvumo klasės ir kt. Suprantama, kad įvertinti labai daug smulkmenų gali būti sudėtinga. Tačiau skirti laiko verta, kadangi tinkamai eksplotuojama oras-oras šilumos siurblų sistema tarnaus Jums dešimtimis metų.

Sistemų įvairovė

Vivax oras-oras šilumos siurblių sistemas galima kombinuoti pagal jūsų poreikius bei patalpų išdėstymą.

Komfortas

Šiais laikais žmonės daug dėmesio skiria komfortui ir ieško tokios įrangos, kuri veiktų be papildomų rūpesčių. Siūlome rinktis šilumos siurblius, kurie veikia pagal iš anksto nustatytus Jūsų parametrus. Taip pat integruojama nuotoliniu valdymo funkcija, kuri veikia Wi-Fi pagalba. Galite reguliuoti šilumos siurblio parametrus nuotoliniu būdu, tad prižiūrėti savo namų klimatą bus lengva ir patogu.

Jei savarankiškai nepavyksta rasti Jums tinkamiausio šilumos siurblio –  susisiekite su mumis!

Atsakysime Jums į visus rūpimus klausimus, suteiksime rekomendacijas bei patarsime, kuris šilumos siurblys geriausiai bus tinkamas Jūsų namams. Nemokamą konsultaciją teikiame tiek telefonu, tiek užpildžius užklausos formą.